Contact

Heeft u vragen voor de leiding, groepsleiding of Veebee’s? Twijfel niet om ons te contacteren!

Groepsleiding

Bij de groepsleiding kan je steeds terrecht met al je vragen. info@chirovonk.be

Wout

Stef Peeters

0479 02 59 07

0478 87 34 76

wout@chirovonk.be

stef@chirovonk.be 

Veebee’s

Voor een meer volwassen antwoord kan je altijd terrecht bij onze veebee’s. info@chirovonk.be

Sophie

Mathias

0496 83 28 44

0496 43 23 34

sophie@chirovonk.be

mathias@chirovonk.be 

Onze administratieve verantwoordelijke is leidster Cato. Bij haar kan je steeds terrecht met vragen over je ziekenfonds, de verzekering, …

 

Ribbels (2014-2015)

Cato

Neri

Robin

Kaat

 

0471 53 71 13

0492 79 80 95

0494 41 87 06

0478 19 89 29

 

cato@chirovonk.be

neri@chirovonk.be 

robins@chirovonk.be

kaat@chirovonk.be

ribbel@chirovonk.be 

 

Speelclub (2012-2013)

Bo

Alexander

Yanne

Yori

 

0473 74 26 29

0468 29 51 18

0479 98 26 47

0492 93 88 37

 

bo@chirovonk.be

alexander@chirovonk.be 

yanne@chirovonk.be

yori@chirovonk.be

speelclub@chirovonk.be 

 

Rakwi’s (2010-2011)

Stef Peeters

Elien

Frauke

Xander

Stef Pelckmans

 

0478 87 34 76

0491 90 05 03

0472 05 61 81

0468 24 23 18

0484 82 64 51

 

stef@chirovonk.be

elien@chirovonk.be 

frauke@chirovonk.be

xander@chirovonk.be

stefp@chirovonk.be

rakwi@chirovonk.be 

 

Tito’s (2008-2009)

Nelle

Glen

Helena

Senne

 

0494 25 85 17

0489 18 96 16

0493 08 34 01

0471 71 29 16

nelle@chirovonk.be

glen@chirovonk.be 

helena@chirovonk.be

senne@chirovonk.be

tito@chirovonk.be 

 

Keti’s (2006-2007)

Michelle

Wout

Talina

 

0471 32 52 01

0479 02 59 07

0471 45 51 90

 

michelle@chirovonk.be

wout@chirovonk.be 

talina@chirovonk.be

keti@chirovonk.be 

 

Aspi’s (2005)

Emma

Flor

 

0495 75 34 29

0471 45 57 64

 

emma@chirovonk.be

flor@chirovonk.be 

aspi@chirovonk.be